Balmeeri to polski producent nowoczesnych i stylowych mebli.

W pracy nad naszymi produktami przyświeca nam cel nadrzędny: chcemy, by były one w stu procentach naturalne. Co więcej, proces tworzenia naszych mebli odbywa się w całości ręcznie. Dzięki temu zachowujemy najwyższą wartość i na bieżąco kontrolujemy jakość produktów.

Jakość produktów - Meble Balmeeri
Jakość produktów

Do produkcji mebli, wykorzystujemy w Balmeeri wytrzymałe i solidne drewno pochodzenia naturalnego – głównie dębowe. Świetnie sprawdza się ono przy produkcji chociażby blatów stołów. Naturalne drewno jest przez nas szczotkowane lub wykańczane żywicą co nadaje mu efektu postarzenia.

W surowy materiał drewniany wcieramy specjalne oleje lub malujemy lakierem, zapewniając dodatkową ochronę. Tak przygotowane przez nas blaty będą służyć Państwu przez lata, utrzymując piękny wygląd i odporność na uszkodzenia.

Kraj pochodzenia - Meble Balmeeri
Kraj pochodzenia

Meble marki Balmeeri są tworzone ręcznie w Polsce. Dzięki temu mamy bezpośredni wgląd w całość procesu produkcji. Siedziba naszej firmy mieści się w Krakowie. Wybierając nasze produkty, wspierasz rodzimy rynek.

Ponadczasowy styl

Nasze produkty perfekcyjnie współgrają z aranżacją wnętrz w stylu nowoczesnym, skandynawskim i loftowym. Choć przyznamy, że uniwersalny design mebli Balmeeri wspaniale dopasuje się do każdego stylu wyposażenia mieszkań.